O FIRMIE

Firma ODSW powstała w 1989 roku. Od początku swego istnienia działa na rynku wyrobów papierniczych i biurowo - szkolnych, oferując produkty najwyższej jakości, głównie na zamówienie. Gama naszych wyrobów rozciąga się od artykułów biurowych (takich jak np.: teczki z gumką, skoroszyty, teczki z rączką, teczki z rzepem, specjalistyczne segregatory, przekładki skoroszytowe, clipboardy, podkłady na biurko itp.) aż do papierniczych artykułów szkolnych (np.: bruliony, bloki rysunkowe, bloki techniczne, segregatory szkolne itp.). Wyroby przez nas produkowane sprzedawane są w całej Europie, głównie w hipermarketach. Podkreślić należy, że naszym głównym atutem jest bezkonkurencyjnie niski poziom kosztów produkcji, co znajduje przełożenie na poziom cen produkowanych przez nas wyrobów.

ODSW współpracuje lub współpracowało z wieloma firmami, jako podwykonawca. Naszymi partnerami biznesowymi były lub są takie firmy jak np.: „Esselte”, „Donau”, „Bantex”, „Międzynarodowe Targi Poznańskie”.

Firma ODSW rozpoczęła swoją działalność w Poznaniu. Dynamiczny rozwój przyczynił się do powołania zakładu produkcyjnego z siedzibą koło Piły. Powierzchnia produkcyjno - magazynowa wynosi około 2000 m2. Firma to nie tylko park maszynowy, ale przede wszystkim młody, dynamiczny zespół pracowników, dla którego jakość wytwarzanych produktów, a co za tym idzie zadowolenie klientów, jest sprawą najważniejszą.

Wieloletnia obecność firmy na rynku przyczyniła się do wnikliwego poznania potrzeb naszych klientów. A to wraz z solidnością i efektywnością naszego działania wpływa na sukces firmy, przejawiający się systematycznym wzrostem sprzedaży oraz umacnianiem pozycji rynkowej.

 

Zapraszamy do współpracy...

 


 
 
Copyright © 2006 ODSW